Mlynček na kávu Hario Skerton Plus

Kód: 149
ZADARMOZADARMO
hario velky 1
€39,90
Vypredané
Môžeme doručiť do:
5.3.2024

Jednoduchý, elegantný a pritom mimoriadne praktický a kvalitný, taký je ručný mlynček na kávu Hario Skeron PLUS z dielne japonskej značky Hario. Tento mlynček má niekoľko pre, vďaka ktorým sa pre kúpu rozhodnete veľmi rýchlo.

Mlynček sa vďaka ergonomickému tvaru veľmi ľahko drží v ruke a mletie je tak veľmi pohodlné. Spodná časť mlynčeka je vybavená protišmykovou podložkou z odolnej gumy, ktorá zaistí, že Vám mlynček pri mletí nebude skákať ani na klzkom povrchu. Priehľadná sklenená nádobka na mletú kávu je vybavená viečkom, takže ju môžete využiť pre uskladnenie kávy pre neskoršie použitie. Zmestí sa do nej až 100g kávy.

Veľkým plusom je veľmi ľahko nastaviteľná hrubosť mletia, ktorú nastavíte jednoduchým pootočením matice pod kľučkou, buď po alebo proti smeru hodinových ručičiek. Mlecí mechanizmus je vyrobený z keramiky, a je veľmi ľahko umývateľný.

Rovnako ako ostatné výrobky Hario je aj mlynček Skerton PLUS vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a je tu vysoký podiel ručnej práce.

Naproti pôvodnej verzii je mlynček Hario Skerton PLUS vybavený stabilizačnou doštičkou spodného kameňa pre ešte presnejšie mletia. Teraz v elegantnom čiernom prevedení.  

Rozmery bez kľučky: šírka cca 9,5 cm, výška cca 18cm.

Dobro v každej šálke
Dobro v každej šálke
pre tých, ktorí kávu pijú, aj pre tých, ktorí sa na nej podieľajú
Káva priamo od farmárov
Káva priamo od farmárov
zlepšujeme podmienky pestovateľov a spracovateľov
Vlastná pražiareň
Vlastná pražiareň
čerstvo pražená káva a kamenná predajňa v Trnave
Výberová káva
Výberová káva
starostlivo vybraní dodávatelia a najkvalitnejšie odrody

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: