Uspeli sme na súťaži Great taste awards 2021

Čo je to "Great Taste Awards"? 

Great Taste Awards je najprestížnejšia medzinárodná gastronomická súťaž, ktorú organizuje Guild of fine. Koná sa každoročne v UK, v anglickom meste Dorset od roku 1994. Kvalitu produktov hodnotí 500 členná porota zložená z gastronomických kritikov, kuchárov, žurnalistov a rôznych odborníkov počas niekoľkých týždňov a najlepšie hodnotené produkty môžu byť ocenené 1, 2 alebo tromi zlatými hviezdami. Tri hviezdy sú považované za úplný strop gastronomického zážitku

Je pre nás veľkým potešením, že dve z našich káv boli ocenené mimoriadne a to jednou a dvomi hviezdami. 

1. Káva Kolumbia - ocenená dvomi hviezdami ⭐⭐

Táto káva prešla mokrým spracovaním a má jemné telo. Chuťový profil odhalí najmä hrozno a karamel. Colombia Cayunda, pochádza z oblasti Cundinamarca - Cachipay, kde sa jej vynikajúco darí v nadmorskej výške 1550 m.n.m. 

2. Honey roasted - ocenená jednou hviezdou ⭐

Toto ocenenie si vážime špeciálne, nakoľko proces fermentácie je výsledkom nášho vlastného úsilia a testovania. Jedná sa o "medovú kávu" fermentovanú v dubových sudoch. Káva oficiálne ešte nie je v predaji, ale už čoskoro (November/December 2021) bude dostupná na našom e-shope :)

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie