O projekte DI BOSCo

Kto sme?

Projekt DI BOSCo vznikol na základe medzinárodnej spolupráce odchovancov Don Bosca a ich túžby robiť nielen dobrú kávu, ale aj robiť dobro v podobe pridanej hodnoty pre všetkých, ktorí majú radi kávu. Venujeme sa sieťovaniu pestovateľov a konzumentov kvalitnej kávy, ktorých spájajú spoločné hodnoty saleziánskej rodiny a snaha pracovať s kvalitnou a čerstvou kávou. 

                Banner carousel  

Príbeh

Káva priamo od farmárov - od konkrétnych rodín, konkrétnych ľudí, z konkrétnych rúk. Výnimočnosť nestojí len na kvalite samotnej suroviny, ale aj kvalite ľudí s ktorými spolupracujeme. 

 Banner carousel

 

Komunita

Pražiareň DI BOSCo spája pestovateľov kávy s jej konzumentmi, na základe príslušnosti k saleziánskej rodine a jej hodnotám.

PhotoEditor-20191018114641

Hodnoty

Našim cieľom nie je len priniesť dobrotu v šálke kávy, ale aj dobro všetkým, ktorí sa na tejto šálke podieľali. Preto sa snažíme o zlepšovanie sociálnych podmienok farmárov a spracovateľov kávy.

PhotoEditor-20191018115326

 

 

Záznamy neboli nájdené...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie